مجتمع آموزشی غیر انتفاعی نور
هدف از ایجاد این وبلاگ انعکاس اخبار و معرفی برنامه ها و فعالیتهای مجتمع آموزشي غير انتفاعي نور نيروگاه اتمي بوشهر مي باشد
 

دوره آموزشی روش تدریس ریاضیات پایه پنجم

دوره آموزشی روش تدریس ریاضیات پایه پنجم دبستان، ویژه معلمین مجتمع آموزشی غیر انتفاعی نور (خانمها گنبدی پور و بردستانی ) از تاریخ 13 تیرماه زیر نظر سرکار خانم مال الهی آغاز و تا 27 تیرماه ادامه خواهد داشت.

طرح درجه بندی و ارزشیابی مدارس غیر انتفاعی شهرستان بوشهر

هیئت ارزشیابی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر در تاریخ 16/3/1389 و 18/3/1389 از دبستان غیر انتفاعی دخترانه و پسرانه نور و مدرسه راهنمایی غیر انتفاعی پسرانه نور بازدید نمودند. این بازدید در راستای طرح درجه بندی و ارزشیابی مدارس غیر انتفاعی شهرستان بوشهر صورت پذیرفت. در طی این بازدید، فعّالیت های همکاران، شرایط آموزشی، موقعیت و امکانات مجتمع، مستندات و مدارک موجود مورد بررسی و ارزشیابی مسئولین قرار گرفت که هیئت مذکور رضایت خود را نسبت به وضعیت کلی مجتمع اعلام داشتند. درجه بندی نهایی مدارس غیر انتفاعی استان بوشهر،به محض اعلام توسط اداره آموزش و پرورش، متعاقبأ به اطلاع خواهد رسید.

اعلام نتایج نوبت آخر مدرسه راهنمایی پسرانه نور

نتایج امتحانات نوبت آخر سال تحصیلی ٨٩-٨٨ مدرسه راهنمایی پسرانه نور  از تاریخ ٢٠/٣/١٣٨٩ به بعد اعلام خواهد شد.

شنواره الگوی برتر تدریس مدارس غیر انتفاعی استان بوشهر

خانم حمیده سلمانیان، آموزگار پایه اول دبستان پسرانه غیر انتفاعی نور در جشنواره الگوی برتر تدریس مدارس غیر انتفاعی استان بوشهر انتخاب  و به مرحله کشوری راه یافتند. به ایشان و سایر همکاران مجتمع تبریک گفته و موفقیت های بیشتری را برای ایشان ارزومندیم.

تایج آزمون مدارس نمونه دولتی  

نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی استان بوشهر در مقطع راهنمایی اعلام گردید.

برای دریافت نتایج اینجا کلیک کنید.

بت نام نوآموزان پایه اول 

 نو آموزانی که امسال به پایه اول دبستان وارد می شوند لازم است که در طرح سنجش سلامت شرکت کنند. جهت انجام این طرح نخست به مدرسه محل ثبت نام مراجعه نموده و با دریافت معرفی نامه عکس دار، به همراه شناسنامه کودک و والدین، کارت واکسیناسیون و مبلغ ٢۵٠٠٠ ریال، خود را به یکی از این پایگاههای ذیل معرفی کرده و شناسنامه سلامت دریافت کنند. (از تاریخ ٢٩/٣/٨٩به مدت یک هفته این پایگاهها زمان مراجعه دقیق هر شخص را جهت انجام سنجش به مراجعه کنندگان اعلام خواهند کرد.) والدین عزیز با در دست داشتن شناسنامه سلامت جهت معاینات پزشکی، به نزدیکترین مرکز بهداشتی (خانه بهداشت ) مراجعه کرده و پس از انجام ارزیابی های غربالگری و معاینات پزشکی و تکمیل نهایی شناسنامه سلامت توسط پایگاه مربوطه، به مدرسه محل ثبت نام مراجعه نمایند.

پایگاهها:

١-مدرسه استثنایی کوشا (خیابان سنگی- کوچه درمانگاه هفتم تیر )

٢-دبستان ابومسلم (بهمنی - چهار راه مخابرات )

مدارک لازم جهت ثبت نام در مقطع پیش دبستان

۶ قطعه عکس ۴*٣ جدید (داشتن حجاب کامل برای دختران الزامی است)

٢ نسخه کپی از صفحه اول شناسنامه (در صورت داشتن توضیحات در شناسنامه، کپی صفحه توضیحات )

کپی کارت بهداشت

آزمایش و برگ سلامت

تکمیل فرم پرونده در دفتر مدرسه موضوع مطلب : اخبار مجتمع

ارسال شده در: ۱۳۸٩/۳/۱۸ :: ٩:۱۸ ‎ق.ظ :: توسط : مدیر سایت
RSS Feed